Anneler Botoxla Gençleşiyor

Yıllar içinde oluşan izler nedeniyle anneniz kendini kötü hissediyorsa ona gençlik ve güzellik hediye edin… Gençleşip daha güzel, daha dinç görünmek için en pratik, en etkili yöntemlerden biri olan “Botox”, Mediest’te Anneler Günü’ne özel 250 TL’lik fiyatla uygulanıyor.

Çizgilerden kurtulup daha gergin, daha canlı bir cilde sahip olmak isteyenler için günümüzün en popüler yöntemi “Botox”. Pratik olduğu kadar etkili de olan bu yöntemle yüzdeki kırışıklıklar, alın çizgileri, kaş arasındaki dikey çizgiler, göz çevresindeki çizgiler azaltılıyor, hatta yok edilebiliyor.

Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center’ın Anneler Günü kampanyasında alın çizgileri ve göz çevresindeki çizgilere yapılan Botox uygulaması 250 TL’lik özel fiyat ile yapılıyor.

Botox’la gelen güzellik

Tıbbın birçok alanında uzun yıllardır kullanılan Botoks, uygulandığı bölgede kasları rahatlatarak kasılmaları geçici olarak durduran bir tür ilaçtır. Botoks tedavisi ile birlikte göz çevresi ve göz kenarlarındaki kırışıklıklar, kaşların arasındaki çatıklık çizgileri azaltılabilir, alın çevresindeki kırışıklıklar daha az belirgin hale gelir. Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik Center Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Atilla Alp, Botoks’un kırışıklıkların ve ince çizgilerin giderilmesinin yanı sıra migren, terleme gibi hastalıkların tedavisinde de kullanıldığını ve başarılı sonuçlar alındığını belirtiyor.

Son yıllarda kullanım alanı giderek yaygınlaşan Botox, çok ince uçlu iğnelerle belirlenen bölgeye uygulanır. Uygulamadan sonraki ilk hafta içerisinde etkisi gözlenir. Botoksun etkisi genellikle 6 ile 8 ay sürer, etki geçmeye başladığında isteğe bağlı olarak yeni uygulama yapılabilir.

YORUMLAR

Siz de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bize iletebilirsiniz.

İsim (zorunlu)

E-posta (yayımlanmaz) (zorunlu)

Website