Sahurda Boğaz Keyfi Bambaşka…

Secret Passion, muhteşem boğaz manzarasıyla karşıladığı konuklarına, Ramazan’da iftardan sahura keyifli

bir ortam sunuyor.

Ramazan, tüm sevdiklerimizle paylaştığımız iftar sofraları, iftar sonrası eğlenceleri ve sahur yemekleriyle geleneklerimizi yaşattığımız özel bir ay. Secret Passion, sadece iftarda değil sahura kadar konuklarını ağırlıyor.

Doğal lezzetlerle donatılmış doyumsuz bir sahur

Bunaltıcı yaz sıcağında, uzun saatler sürecek oruca vücudu hazırlamak önem taşıyor. Secret Passion, sahuru boğaza karşı yapmak isteyenlere nefis bir köy kahvaltısı sunuyor. Yöresel kahvaltı sofrasında tam anlamıyla yok yok… Görüntüsüyle de iştah açan bu leziz menüde; beyaz peynir, köy peyniri, kaşar peyniri, örgü peyniri, lili peynir, dil peyniri, tahin pekmez, bal, kaymak, tereyağı, siyah ve yeşil zeytin, çemen, köy salatası, vişne ve kayısı reçeli, dereotu patatesli börek, yumurta. Kahvaltınızı dilerseniz çorba, tost, börek, simit ve poğaça çeşitleriyle de zenginleştirebilirsiniz.

Hem sağlıklı hem lezzetli yiyecekler gün boyunca zinde kalmanızı sağlayacak…

Özel köy kahvaltısı ile büyük ilgi gören sahur menüsünün kişi başı fiyatı 35 TL.

İftardan sahura nargile keyfi

İçenler bilir, nargile ayrı bir tutkudur, özellikle de uzun dost muhabbetlerine eşlik ettiği zaman… Secret Passion, Ramazan’da günün stresini atmak, iftardan sahura eşsiz İstanbul manzarası eşliğinde nargile keyfi yapmak isteyenlerin buluşma noktası olacak.

YORUMLAR

Siz de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bize iletebilirsiniz.

İsim (zorunlu)

E-posta (yayımlanmaz) (zorunlu)

Website